Náš velkoobchodní e-shop najdete na www.graspo.store

GRASPO diář EKO A5 týdenní 2025 Káva

Kód: 25-TA5-010
Značka: GRASPO
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Kávový společník pro každý den
Jeho struktura vám umožní přehledně rozdělit úkoly napříč celým týdnem, a díky pečlivě vybraným materiálům, které odrážejí ekologické hodnoty, se stává ideální volbou pro organizaci vašeho času.

Detailní informace

Důraz na udržitelnost
Důraz na udržitelnost
Ze Zlína do celého světa
Ze Zlína do celého světa
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou

Detailní popis produktu

Týdenní kávový diář
Potah desek diáře je vyroben z recyklovaného papíru s příměsí kávového odpadu. Předsádky a zadní předsádková kapsa jsou z recyklovaného papíru. Uvnitř najdete záložkovou stuhu z bavlny. Stránky našeho diáře mají certifikaci FSC, která stanovuje přísné sociální, etické a ekologické požadavky.

Organizace času
Struktura tohoto diáře je navržena tak, aby vám umožnila účinně rozvrhnout úkoly pro každý den v týdnu. Kromě toho najdete v diáři praktický měsíční plánovač na dvou stránkách, přehledný daňový kalendář, plánovací kalendář pro rok 2025 a dostatek prostoru pro vaše poznámky.

CO2 NEUTRÁLNÍ diář
Emise uvolněné při výrobě tohoto diáře jsou kompenzovány finanční podporou ekologického projektu. Tím se minimalizují potenciální negativní dopady výroby na životní prostředí.

Náš tip: Jak oživit svůj týden
Zkuste do svého týdne zařadit jednu aktivitu mimo vaši rutinu, na kterou nejste zvyklí, například jinou sportovní aktivitu, meditaci, naučení se nové dovednosti, výlet na nové místo, workshop nebo přednášku. Tímto krokem podpoříte svoji kreativitu a tato změna může přinést nové impulsy.

Doplňkové parametry

Kategorie: A5 (148 x 210 mm)
Formát: A5 (148 x 210 mm)
Kalendárium: Týdenní
Rozsah: 128 stran
Papír: 75 g bílý s certifikací FSC
Vazba: Knižní vazba
Materiál potahu desek: Recyklovaný papír s certifikací FSC
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz