Náš velkoobchodní e-shop najdete na www.graspo.store
6 položek celkem
25 SMA5 096 1
395,87 Kč bez DPH
479 Kč
Diář pro efektivní plánování, organizaci času a dosažení dlouhodobých i krátkodobých cílů.
25-SMA5-096
GRASPO diář Viva A5 denní 2025 tyrkysový
Tip
139,67 Kč bez DPH
169 Kč
Organizuj, plánuj a zapisuj s naším modrým diářem
S kalendáriem na jedné straně a poznámkami na druhé můžete snadno koordinovat své týdenní plány a zároveň si zapisovat důležité úkoly, myšlenky a poznámky.

25-KA5-039
GRASPO diář Viva KA5 týdenní 2025 modrý
139,67 Kč bez DPH
169 Kč
Organizace času s červeným diářem Viva
Diář s týdenním kalendáriem vám umožní vidět celý týden najednou, což usnadňuje přehled o nadcházejících událostech, schůzkách a úkolech. Můžete lépe odhadnout, jak bude váš čas rozdělen a přizpůsobit se tomu.
25-TA5-038
GRASPO diář Kronos A5 denní 2025 modrý
395,87 Kč bez DPH
479 Kč
Plánování s hnědým denním diářem s poutkem
Ideální společník na každodenní organizaci času, který vám poskytne dostatek prostoru pro zaznamenání všech vašich denních plánů.

+ další
25-DA5-028
25 DA5 010 1
Novinka
156,20 Kč bez DPH
189 Kč
Vždy po ruce: kávový společník pro všechny okamžiky
Osobní společník pro ty, kdo chtějí mít jasný přehled o tom, co je čeká v týdnu i v celém měsíci. Náš kávový diář představuje ideálního spojence pro efektivní organizaci času.

25-ETA5-010
GRASPO diář Atlas s poutkem kapesní týdenní 2025 modrý
Novinka
189,26 Kč bez DPH
229 Kč

Plánování s jablečným diářem
Plánujte s širší perspektivou a kouskem přírody v ruce s naším zeleným měsíčním plánovačem. Tento diář je univerzálním nástrojem, ať už se chystáte zapisovat pracovní povinnosti, osobní cíle, návyky, sportovní úspěchy nebo finanční plány.

25-EMA5-006

Denní

Ideální pro ty, kteří potřebují detailně plánovat každý den v týdnu a mít ho pečlivě uspořádaný na jedné samostatné straně. Denní kalendárium je perfektní pro každodenní zaznamenávání všech důležitých úkolů, schůzek a povinností, a nabízí dostatečný prostor pro organizaci hektického pracovního dne i osobních záležitostí.

A4

Denní diáře velikosti A4 nabízejí prostor pro precizní plánování dne po 15 minutách. Každých 15 minut má svůj samostatný řádek.

A5

Denní diáře velikosti A5 nabízejí prostor pro plánování dne po 1 hodině. Každá hodina má dva řádky.

Týdenní

Týdenní diář je perfektním nástrojem pro ty, kteří chtějí mít přehled o celém týdnu na jednom místě. Jeho struktura vám umožní efektivně rozdělit úkoly do jednotlivých dní, takže máte celý týden přehledně uspořádaný na jedné dvoustraně. V týdenním diáři můžete snadno rozvrhnout své priority a úkoly na každý den, a to vše v rámci jednoho týdenního přehledu.

PRE

Týdenní diáře ve velikosti PRE o rozměrech 210 x 260 mm poskytují přehledné týdenní rozvržení, ve kterém je dostatek prostoru pro všechny povinnosti, akce, úkoly i osobní plány. Den je rozvržen od 6:00 ráno do 21:00 a každá hodina má dva řádky.

A5

Velikost A5 je dostatečně malá, aby se vešla do většiny tašek, kabelek a batohů, avšak nabízí dostatek prostoru pro podrobné zapisování úkolů, plánů a poznámek.

Horizontální (A5)

U diářů s horizontálním kalendáriem máte u každého dne prostor pro zapisování všech plánů horizontálně, kolonky pro jednotlivé dny jsou pod sebou, bez pevně daných časových údajů. Toto rozvržení poskytuje větší volnost při zapisování a psaní úkolů, plánování si přizpůsobíte dle svých potřeb bez pocitu omezení pevnými časovými bloky.

Sloupcové (A5)

Diáře se sloupcovým kalendáriem jsou rozděleny po dnech od 6:00 do 20:00, přičemž každá hodina má dva řádky. Toto uspořádání umožňuje detailní plánování v přesných časových intervalech a poskytuje jasný a přehledný pohled na celý den.

Kapesní (A5)

Kompaktní diáře jsou ideální pro všechny, kdo jsou neustále v pohybu a potřebují zachytit své plány a nápady v každé situaci, na jakémkoliv místě i bez signálu. Zapisujte svůj program do linkovaných kolonek bez pevně stanovených časových údajů. Jedna kolonka se sedmi řádky je vyhrazena pro každý den a kolonky jsou umístěny pod sebou.

Měsíční 

Měsíční diáře ve velikosti A5 jsou skvělým nástrojem pro organizaci širokého spektra činností – od pracovních závazků přes stanovování osobních cílů, udržování návyků, sledování sportovních aktivit, plánování jídelníčku, až po sledování financí. Poskytují širší perspektivu na plány, úkoly a aktivity, což vám umožní snadněji řídit svůj čas.

Každý diář nabízí přehledný měsíční rozvrh na jedné dvoustraně, kde každý den má svůj prostor ve formě čtverečku. Týdny jsou očíslovány, abyste si mohli snadno udržet přehled a plánování bylo co nejjednodušší. V diáři je 100 linkovaných stran, kam můžete zapisovat své poznámky, postřehy a myšlenky.

Individuální

Cílové

SMART diáře nabízejí několik speciálně navržených stran, které vám umožní strukturovaně a systematicky plánovat vaše cíle a definovat sny pomocí efektivní metody SMART.

Najdete v nich sloupcové kalendárium bez pevně dané časové struktury, které vám poskytuje flexibilitu při plánování, umožňuje přizpůsobit si rozvrh podle vlastních představ a podporuje kreativní myšlení při organizaci dne.

Každá dvoustrana nabízí prostor pro poznámky, myšlenky a cokoli dalšího, co si potřebujete zapsat. U každého týdne je navíc k dispozici seznam úkolů (To-Do list), kam můžete zapisovat úkoly a následně je odškrtávat.

Cílové diáře mimoto osahují i měsíční plánovače, které poskytují prostor pro přehled o všech úkolech a aktivitách daného měsíce. Můžete do nich zaznamenávat důležité termíny, schůzky, osobní a pracovní úkoly, projekty, zdravotní a fitness aktivity, návyky, které chcete sledovat, finance a jakékoli další důležité informace, které vám pomohou efektivněji řídit svůj čas.

Motivační

V těchto diářích najdete každý měsíc motivační citát, který vám může přinést nový úhel pohledu a také vás může povzbudit k překonávání překážek.

Diář nabízí horizontální kalendárium bez pevně stanovených časových údajů, což vám poskytuje flexibilitu při plánování. Rozvrh dne si můžete přizpůsobit podle vlastních představ a organizovat den kreativně.

V každém týdnu je dostatečný prostor pro poznámky a myšlenky, navíc zde naleznete To-Do list, do které můžete zaznamenat různé úkoly, priority atd. a následně si je označovat jako splněné.

Motivační diáře mimoto osahují i měsíční plánovače, které poskytují prostor pro přehled o všech úkolech a aktivitách daného měsíce. Můžete do nich zaznamenávat důležité termíny, schůzky, osobní a pracovní úkoly, projekty, zdravotní a fitness aktivity, návyky, které chcete sledovat, finance a jakékoli další důležité informace, které vám pomohou efektivněji řídit svůj čas.

Kombinované

Kombinované diáře představují flexibilní a multifunkční nástroje pro plánování, které integrují různé typy kalendárií a poznámkových bloků do jednoho systému.

Týdenní s poznámkami

Na jedné straně můžete plánovat svůj týden, snadno koordinovat své týdenní plány a zároveň si zapisovat důležité úkoly v horizontálním kalendáriu bez pevně stanovených časových údajů a na druhé straně máte stranu pro poznámky a myšlenky. 

Týdenní a měsíční

Jeho struktura je navržena pro udržení rovnováhy mezi každodenními úkoly v týdnu a plánování v celém měsíci. S pomocí kombinovaného týdenního a měsíčního diáře můžete ještě lépe organizovat svůj čas a zvyšovat svou produktivitu. Týdenní rozvrh vám poskytne detailní pohled na vaše každodenní úkoly a plány, zatímco měsíční plánovač vám umožní vidět širší perspektivu vašich plánů a událostí. Díky tomu můžete dokonale sladit krátkodobé a dlouhodobé plány.

Důraz na udržitelnost
Důraz na udržitelnost
Ze Zlína do celého světa
Ze Zlína do celého světa
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz