+420 577 606 216 (PO-PÁ 8:00-16:00)

Tipy na vánoční dárky

SDÍLET NA FACEBOOKU

Vánoce, Vánoce přicházejí… A s nimi i naše tipy na vánoční dárky od G-Notes. Vybrat ten správný dáreček pod stromeček, který obdarovanému zaručeně udělá radost se může jevit jako pořádný oříšek. Není však nutné propadat panice, společnými silami ho jistě dokážeme rozlousknout!

Na e-shopu Gnotes.cz najdete krásné a praktické produkty, které potěší úplně každého – maminku, tatínka, kamarádku, ale dokonce i ty, co tvrdí, že nic nechtějí a nepotřebují.

Štědrý den je tady cobydup, tak už neztrácejte čas, mrkněte na náš seznam plný inspirace a ulehčete Ježíškovi trochu práce!

PRO MAMINKU

Asi se všichni shodneme na tom, že si maminka zaslouží jen to nejlepší. Oplaťte všechny ty roky lásky, obětavosti a trpělivosti dárkem, který jí usnadní život a vykouzlí úsměv na tváři.

1. Rodinný plánovač

Pamatovat si všechny zájmové kroužky, narozeniny a události v měsíci je nadlidský úkol i pro vševědoucí maminky. S pomocí rodinných plánovačů to však od teď může být brnkačka!

Pro každého příslušníka až pětičlenné domácnosti je v měsíčním plánovači s motivy oceánu nebo květin vyznačen vlastní sloupec. Na zaznamenání doplňujících poznámek, úkolů, myšlenek, či nákupního seznamu pak slouží prostor ve spodní části. 

2. Lady diář

Preferuje Vaše maminka klasické papírové diáře, a to nejlépe s originálním a neotřelým designem? Pak tu máme něco přímo pro ni!

Motivační diář Lady ji očaruje svými jemnými autorskými ilustracemi, moudrými citáty a hravými samolepkami. Rozměry 13 x 19 cm a gramáž papíru 90 g zajistí, že jí diář padne do každé kabelky.

Vybírejte hned ze dvou verzí - Lady Spring a Lady Rosa.

3. To-Do List

Někdy se nahromadí tolik úkolů, že je lepší si je napsat. Darujte mamince To-Do list, který jí pomůže uspořádat veškeré její povinnosti. Slibujeme, že bude nadšená!

 

PRO TATÍNKA

Lámete si, jako ostatně každý rok, hlavu tím, co pořídit k tatínkovi? Nebojte, tentokrát to spolu zvládneme raz dva.

1. Ziggy diář

Složením dvou krásných koženek vznikl diář Ziggy, který je opravdu výjimečný. Z jedné strany má týdenní kalendárium a z druhé strany Notes s linkovanými listy. Tatínkovi můžete vybrat denní nebo týdenní verzi.

2. Diář Kastor

Kastor - to je náš luxusní diář s příjemným povrchem desek, které imitují pravou kůži. Přehledné kalendárium a celkové rozvržení stránek pomohou tatínkům zorganizovat jejich den do nejmenšího detailu. Vybírat můžete mezi denní a týdenní verzí.

3. Diář Neon

Diář Neon v elegantní černé říznutý kontrastní zelenou nebo červenou. A ano – opravdu říznutý, jelikož letopočet je do desek vygravírován lejzrem. Gumička na zavírání zajistí, že všechny důležité dokumenty zůstanou v bezpečí diáře a nikam neutečou.

PRO KAMARÁDY

Přátelé jsou rodina, kterou jsme si vybrali. Souhlasíte s tímto výrokem? Pokud ano, tak nám zřejmě dáte za pravdu, že výběr dárku pro kamarády není radno podcenit.

1. Bullet Journal

Jako první potěšíme Vaše kreativní přátele, bojující se zapomínáním a produktivitou. Tento koženkový zápisník ve formátu 148 x 210 mm si totiž zkrátka zamilují! Uvnitř diáře najdou 244 číslovaných stran z odolného tečkovaného papíru, který snese i ty nejodvážnější výtvory.

2. Samolepky

K diáři samozřejmě nesmí chybět samolepky! Motivujte své kamarády ke tvoření a zdobení.

3. Týdenní a měsíční plánovače

Díky týdenním a měsíčním plánovačům budou mít Vaši blízcí všechny své cíle a plány pod kontrolou a neustále na očích. Nezapomenou už tak ani na jedinou Vámi domluvenou schůzku v kavárně. :)

Balící papíry

Když už jste výběru dárků věnovali tolik péče, byla by škoda je nakonec zabalit jen tak do něčeho. Pěkný obal může radost z toho, co se skrývá uvnitř, ještě mnohonásobně zvýšit. Na e-shopu Gnotes.cz nyní nově nabízíme originální balící papíry s vánočními motivy. Vyberte si ty své a přichystejte nadílku, kterou bude SKORO až škoda rozbalit.

Psst... V průběhu třetího adventního týdne – od 11.12 do 17.12 2022 – nakoupíte všechny diáře a kalendáře se slevou 30 %. Před dokončením objednávky zadejte kód "ADVENT3" a ušetřete tak svoji peněženku.

Pro více fotek a videí sledujte Instagram @gnotes.cz.

Vánoce, Vánoce přicházejí… A s nimi i naše tipy na vánoční dárky od G-Notes. Vybrat ten správný dáreček pod stromeček, který obdarovanému zaručeně udělá radost se může jevit jako pořádný oříšek. Není však nutné propadat panice, společnými silami ho jistě dokážeme rozlousknout!