+420 577 606 216 (PO-PÁ 8:00-16:00)

Dobrá rada nad zlato – Motivační diáře Gnotes

SDÍLET NA FACEBOOKU


Psssst! Máme pro Vás nápovědu. ;)

V rámci předvánoční soutěže, která právě nyní běží na našem Instagramovém profilu, jsme se zeptali na otázku „Kolik druhů motivačních diářů máme momentálně na e-shopu“. A protože nechceme, abyste si nad odpovědí zbytečně dlouze lámali hlavu, rozhodli jsme se, že Vám s tím malinko pomůžeme.

Postupně se podíváme na všechny motivační diáře od Gnotes a vezmeme to pěkně jeden po druhém. Odpovědět na soutěžní otázku pak bude naprostá brnkačka. A co víc, výherní balíček v hodnotě 2 200 Kč, o kterém se více dočtete v předchozím blogovém příspěvku, můžete mít na dosah ruky. To zní dobře, co říkáte? 

Tak pojďme na to!

Motivační diáře

Ale hezky popořadě. Zajímá Vás, co to ten motivační diář vlastně vůbec je? Rádi odpovíme! Je to přenosný kouč do každé kabelky, jehož posláním je pomáhat svým majitelům na cestě za malými i velkými sny. Papírový motivátor, naplněný inspirací, udržující přehled o všech pokrocích, myšlenkách a plánech. Na e-shopu Gnotes.cz se nachází motivační diáře Lady a motivační diáře SMART v různých barevných variantách. Nutno uznat, že každá z nich má něco do sebe. Přesvědčte se sami!

Lady diáře

Týdenní motivační Lady diáře s rozměry 13 x 19 cm a gramáží papíru 90 g patří do povinné výbavy každé správné dámy. Jsou skladné, lehoučké, praktické, a hlavně naprosto nádherné! Disponují autorskými ilustracemi, látkovou záložkou, spirálou na snadné otáčení stránek, gumičkou sloužící pro bezpečné zavření a minimalistickými samolepkami. 

Na konci každého měsíce je v diáři vyhrazen speciální prostor určený pro seberozvoj, rekapitulaci a utřídění myšlenek. Zodpovězením sebereflektivních otázek se zde v průběhu roku zamyslíte například nad tím, za co jste vděčná, nebo co naopak toužíte v budoucnu změnit.

1. Motivační diář Lady Spring

Proč čekat na jaro? Vás diář může klidně kvést už teď! Strany motivačního diáře Lady Spring doplňují jemné ilustrace květin a dalších jarních krás. 

2. Motivační diář Lady Rosa

Minimalistický a čistý design motivačního diáře Lady Rosa si nelze nezamilovat. Ztělesnění krásy a elegance ve Vaší kabelce.

SMART diáře

Co nevleze do hlavy, to vleze do diáře! Jsme jen lidé, naše paměť má své limity a někdy je třeba být dostatečně SMART na to, nechat si pomoct.

Týdenní diáře SMART o rozměrech 148 x 210 mm a gramáží papíru 90 g mají spoustu místa na plánování, To-Do listy a poznámky. Doplňují je originální autorské ilustrace a nechybí jim ani gumička na zavření, záložka a samolepky.

3. Motivační diář SMART béžový

Diář SMART v béžové barvě – Osvědčená klasika, která nikdy nezklame a vždy nadchne.

4. Motivační diář SMART modrý

Jemné, něžné, originální – takové jsou diáře SMART v nebesky modré barvě. Odoláte? 

Tak co, kolik motivačních diářů jste napočítali? :) Podělte se do komentářů u soutěžního Instagramového příspěvku, splňte zbylé podmínky a zasoutěžte si o balíček plný papírenských radostí. Držíme palce!

Pro více fotek, další novinky a soutěže sledujte Instagram @gnotes.cz

Psssst! Máme pro Vás nápovědu. ;) V rámci předvánoční soutěže, která právě nyní běží na našem Instagramovém profilu, jsme se zeptali na otázku „Kolik druhů motivačních diářů máme momentálně na e-shopu“. A protože nechceme, abyste si nad odpovědí dlouze lámali hlavu, rozhodli jsme se, že Vám s tím malinko pomůžeme.