+420 577 606 216 (PO-PÁ 8:00-16:00)

Zakázková výroba

Přemýšlíte, co zajímavého darovat svým obchodním partnerům či zaměstnancům? Plánujete vydat vlastní knihu nebo kalendář? Můžeme vám s tím pomoci.

Vyrobíme vám originální produkt na míru, dle vašich představ a požadavků.

Pro představu, co všechno děláme si prohlédněte naše reference.

 

Zakázková výroba diářů a zápisníků

Diáře a zápisníky s logem a designem vaší firmy mají velký reklamní potenciál a budou vaše zákazníky a zaměstnance provázet každý den při plánování jejich pracovních aktivit, schůzek a volného času.

Můžeme se pyšnit realizovanými zakázkami pro renomované společnosti, jako je například Škoda Auto, Česká spořitelna, Komerční banka nebo Depend.

Diáře a zápisníky vám vyrobíme podle vašich představ od 300 kusů (např. 100 ks českých diářů + 100 ks slovenských diářů + 100 kd zápisníků). Díky naší nové technologii - INKJetovému tiskovému stroji s integrovanou linkou - vám navíc můžeme nabídnout ještě více možností brandingu na vnitřních stranách diářů a notesů. 

Více zde

 

Zakázková výroba knih

Píšete vlastní knihu, fotíte, rádi vaříte a chtěli byste to dát světu na vědomí? My vám ji vytiskneme. Ať už kniha bude sloužit pro vás a vaše okolí, nebo ji budete chtít dát do prodeje, naše technologie a tiskařské stroje udělají tu nejlepší práci, abyste byli spokojení.

Naším největším projektem byl tisk knihy EPOPEJ, kde jsme využili tisk s nejvyšším možným rastrem, aby fotografie byly reálným odrazem originálu.

Mezi naše zákazníky patří například Monika Kopřivová se svými knihami Babičko, vyprávěj. Eva Ehrenbergerová a Markéta Gajdošová se svými knihami Cesta k opravdovému jídlu a Další krok cesty. Paní Růžičková se svou knihou GASTROK. A spousta dalších.

Více zde

 

Zakázková výroba kalendářů

Jste vášnivý fotografové nebo umělci a chtěli byste ze svých obrázků vytvořit kalendář? Nebo máte vizi na firemní kalendář, který by mohl být krásným dárkem obchodním partnerům? I s tím rádi pomůžeme.

Vytiskneme jak nástěnné, tak stolní kalendáře různých rozměrů. Min. množství je 500 ks.

 

Více zde