+420 577 606 216 (PO-PÁ 8:00-16:00)

picture

Zakázková výroba diářů a zápisníků

 

Zakázková výroba diářů a zápisníků

Diáře a zápisníky s logem a designem vaší firmy mají velký reklamní potenciál a budou vaše zákazníky a zaměstnance provázet každý den při plánování jejich pracovních aktivit, schůzek a volného času.

Diáře a zápisníky vám vyrobíme podle vašich představ od 300 kusů. Nově ale můžete mít v rámci celého nákladu a jednoho designu desek různé varianty vnitřních stran: např. 100 ks diářů s českým kalendáriem, 100 ks diářů se slovenským kalendáriem a 100 zápisníků.

Diáře nebo zápisníky podle vašich představ:

Vytiskneme a vyrobíme podle grafického návrhu a z tiskových dat, které nám zašletet

Rádi vám připravíme grafický návrh desek diáře/zápisníku i vnitřních stran

Upravit a přizpůsobit vašem představám můžeme také designy nebo kalendária z naší kolekce

 

Díky technologickému zázemí naší tiskárny jsou výrobní možnosti opravdu široké. Zavolejte nám, nebo napište, rádi vám představíme všechny možnosti.

Tel.: 577 606 216, E-mail: kalendarediare@graspo.com

Můžeme se pyšnit realizovanými zakázkami pro renomované společnosti, jako je například Škoda Auto, Česká spořitelna, Komerční banka nebo Depend.

Prohlédněte si také stranu našich referencí.

 

Zvolte si formát, který Vám sedne

Na výběr máte z několika formátů: A4, A5, B5, B6, kapesní.

Když si nevyberete ze standardních rozměrů, můžete si zvolit vlastní. Minimální formát je 70 x 100 x 2 mm a maximální 305 x 370 x 30 mm nebo 280 x 375 x 80 mm

 

Vyberte si vhodnou vazbu

Máme několik vazeb na výběr. Nejčastěji se používá Pevná knižní vazba a Měkká vazba. Dále pak sešitová vazba s možnost prošití barevnou nití, poloplátěná pevná vazba, ořezaná pevná vazba, Twin wire spirála, Flexo vazba nebo vazba s otevřeným šitím.

 

Vyberte si vhodný materiál desek

Můžete vybírat z mnoha materiálů. Pokud chcete luxusní diář, zvolte si desky z pravé kůže, případně koženky.

Pokud dáváte přednost přírodním materiálům, můžete mít desky z papíru, plátna nebo kombinaci, tzv. poloplátěné desky. Dále vyrábíme potahy z PVC a Balacronu.

Oblíbenou variantou jsou také potištěné desky s laminem (lesk, mat, soft touch apod.)

Materiály můžete libovolně kombinovat.

                  •  

Ozdobte desky zajímavými detaily

Udělejte svůj diář/zápisník jedinečným. Můžete jej doplnit různými detaily, jako je prošití desek, ražba (barevnou nebo metalickou fólií, sleporažba), kovový nebo plastový štítek s logem nebo letopočtem, parciální UV lak (lesklý/matný, 3D), tvarové výseky skrz desky, kování rohů, gumička na zavření, papírová kapsička, gumička na tužku, samolepky, tužky, šubry, samolepicí záložky Post-it.

 

Jak bude vypadat váš blok a vnitřní strany?

Můžete využít naše připravené podklady pro diáře i zápisníky. Pokud vám nevyhovují, vytvoříme vám grafiku na míru podle vašich představ nebo si dodejte si vlastní. 

Papír si můžete vybrat bílý, krémový nebo barevný. Jsme šetrní k přírodě – bloky tiskneme na papír s certifikací FSC nebo PEFC.

Vnitřní strany lze upravit několika způsoby: Výsek hmatníků (slouží pro lepší orientaci v diáři), podélná perforace listů pro snadné odtržení, děrování stran pro zakládání do šanonů, barevná ořízka pro větší exkluzivitu diáře apod.

 

Využijte reklamní potenciál diáře či zápisníku

Pokud plánujete dávat diář jako dárek pro své obchodní partnery, je dobré jej obrandovat. Je několik možností jak to udělat.

Můžete mít desky s vlastní grafikou, potištěnou hranu bloku vlastním logem, mottem nebo grafikou, reklamní předsádky, reklamní papírovou banderoli, záložkovou stužku s logem nebo logo na deskách nebo v bloku.

 

S jakoukoliv další otázkou nás můžete kontaktovat na kalendarediare@graspo.com