+420 577 606 216 (PO-PÁ 8:00-16:00)

Motivační diáře, které rozumí ženám

SDÍLET NA FACEBOOKU

 

Jsou své. Jsou originální. Jsou pro ženy. Lady diáře a diáře Smart v nových kabátcích. Věříme, že pokud se člověk neučí nové věci
a nerozvíjí se, stagnuje. Oba diáře jsme proto i letos koncipovali tak, aby ti pomohly proměnit tvé sny ve skutečnost. Na začátku diáře si stanovíš své cíle a přání a v průběhu roku bude diář kontrolovat, jak se ti je daří plnit. Pojďme se na ně tedy podívat, abys věděla, který z našich motivačních Lady diářů bude pro tebe ten pravý. 

Diář pro opravdové Lady

Jako předešlé roky jsme Lady bílý a Lady černý připravili ve velikosti 13 x 19 cm v kroužkové vazbě, takže jej můžeš nosit u sebe i v menší kabelce nebo batohu. Diář je týdenní, což znamená, že na jedné dvoustraně budeš zapisovat do týdenního přehledu a taky budeš mít dostatek místa pro poznámky i zapisování to do listů. Své plány v diáři došperkuješ samolepkami a až jej nebudeš potřebovat, stránky založíš stužkou a zavřeš gumičkou. 

Na přelomu každého měsíce najdeš retrospektivní zhodnocení, ve kterém se zaměříš například na své resty nebo na to, co chceš zlepšit. Pozastavíš se ale taky nad tím, za co jsi vděčná nebo jaké zážitky si chceš z daného měsíce pamatovat. Neboj se, že by tě motivační stránky za chvíli omrzely. Motivační stránky jsme obohatili i seberozvojovými otázkami. V průběhu roku se proto zamyslíš například nad tím, co pro tebe znamená úspěch, kdo je tvůj životní vzor nebo co bys dělala, kdyby se najednou zastavil svět. 

Na konci tě diář bude vyzývat k pohybu a taky bude sledovat, jaké fitness úspěchy jsi do něj zaznamenala. Nesmíme zapomenout taky na naši oblíbenou část diáře - Bezva tipy (na dárky, knihy, videa, výlety, dovolenou), Zajímavé odkazy, Seznam věcí na cesty, Rozvrhy hodina a další místo na poznámky. Lady diář myslí skutečně na všechno. 

Taky tě uchvátil trend to do listů? Výborně. V naší nové kolekci totiž najdeš i to do listy v designu Lady diářů

Buď i příští rok SMART

Stejně jako Lady bílý a Lady černý, diář Smart v šedé nebo růžové kožence je v týdenní verzi a kroužkové vazbě. Liší se formátem. V diáři Smart budeš psát nebo kreslit na tečkovaný papír A5, který bude navádět tužku, propisku nebo fixy. Jednotlivé dny jsou seřazeny vertikálně neboli ve sloupečcích. Ve spodní části dvoustrany najdeš to do list, prostor pro tvé nápady i poznámky a diář si taky posvítí na to, jak dodržuješ své stanovené návyky. 

Znáš přísloví, co je psáno, to je dáno? U cílů a plánů to platí dvojnásob. Neomezuj ale svou fantazii, do diáře nemusíš jen psát, ale i kreslit, malovat nebo jen črtat. Při vizualizaci ti tvé cíle bude navíc diář pravidelně připomínat a motivovat tě, aby sis je splnila. 

Na začátku diáře si stanovíš cíle v několika životních oblastech. Zaměříš se na sport, kariéru, zlozvyky i  cestovatelské sny. Taky si svými cíli a velkými plány připadáš někdy zahlcená? V diáři je budeš krok po kroku rozplánovávat do měsíčních plánovačů. Pro zdraví těla i duše je potřeba se hýbat, a proto se tě i diář Smart u každého měsíce bude ptát, jaké sportovní aktivity jsi absolvovala. To, za co na sebe můžeš být pyšná, ale taky, na čem ještě potřebuješ zapracovat, pečlivě zhodnotíš na konci diáře společně s velkým fitness vyhodnocením. 

Že se ti neustále honí hlavou spoustu nápadů? Perfektní, do diáře Smart je zapíšeš buď za každým měsícem na tečkované stránky nebo na konci diáře do Tipů (na knihy, odkazy, výlety a dovolenou, dárky) Seznamu věcí na cesty nebo rozvrhu hodin. A co samolepky? Neboj, nezapomněli jsme. V diáři Smart na tebe čekají hravé samolepky, kterými svůj diář jednoduše dozdobíš podle svých představ. 

Tak co? Pro které tvé plánovačské srdce zaplesalo?

Pro více fotek, další novinky a soutěže sleduj náš Instagram.

-JP-

Jsou své. Jsou originální. Jsou pro ženy. Lady diáře a diáře Smart v nových kabátcích.