+420 577 606 216 (PO-PÁ 8:00-16:00)

Ťuk ťuk, kdo tam? Novinky z kolekce 2022

SDÍLET NA FACEBOOKU

Dámy a pánové, držte si klobouky! V letošní kolekci jsme se totiž s designem novinek opravdu odvázali. Tvým oblíbencem pro příští rok se může stát třeba černý diář s laserovým gravírováním jako pro Jamese Bonda. Nebo tvé plánovačské já zatouží spíše po diáři s jemným designem, se kterým i tak budeš vyčnívat kdekoliv jej ukážeš? Uvidíme. Pojďme se nejprve na novinky naší kolekce pro rok 2022, Neon a Velvet, společně podívat. Snad ti tak usnadníme rozhodování, se kterým z nich se vydat za dobrodružstvími následujícího roku.

Diář jako pro Jamese Bonda

Černá se zkrátka nikdy neomrzí. Je elegantní a taky se ti v tašce nebo batohu tak lehce neušpiní. Když spojíme výhody černého potahu s kontrastním gravírováním letopočtu laserem, vznikne diář Neon, za který by se opravdu nemusel stydět ani James Bond. Proto věříme, že i ty jej s hrdostí kdykoliv položíš na stůl, nehledě na to, jestli jsi muž nebo žena. Neon se může stát tvou pravou rukou v týdenní, denní nebo kapesní verzi, a to hned ve dvou neonových barvách, červené a zelené. Ještě nesmíme zapomenout na kulaté rohy diáře a kontrastní gumičku na zavření, které jeho trendy vzhled pěkně dotváří.

Sametový diář pro nová dobrodružství

Sametově hladké desky v růžové barvě a originální sleporažba letopočtu dělají z diáře Velvet naši dámskou novinku, se kterou zazáříš v kanceláři, kavárně i na nejedné schůzce. V černé variantě jej najdeš také ve verzi pro pány nebo ty, kteří dávají přednost této nadčasové barvě. S partnerem či partnerkou tak můžete při plánování (nejen) společných aktivit pěkně ladit. Sametový povrch desek diáře Velvet je v obou barevných provedeních na dotek naprosto jedinečný a barevně sedí ke gumičce na zavření. V roce 2022 ti může dělat radost v týdenním, denním nebo kapesním formátu. Jaký si vybereš, necháme jen na tobě.

Jak tě zaujaly naše novinky? Nezapomeň, že v nabídce krom nich vždy najdeš i ověřené stálice v nejrůznějších barvách, velikostech i typech kalendárií.

Na závěr pro tebe máme ještě malý tip! Přidej si k diáři do nákupního košíku tematické samolepkypoutko na propisku nebo nalepovací kapsu na malé dokumenty nebo poznámky. Uvidíš, že s nimi bude plánování každý den ještě zábavnější. 

-JP-

Dámy a pánové, držte si klobouky! V letošní kolekci jsme se totiž s designem novinek opravdu odvázali.