+420 577 606 216 (PO-PÁ 8:00-16:00)

Motivační Lady diáře na rok 2023

SDÍLET NA FACEBOOKU

Jaký diář, takový rok

Dámy, slečny, pozor! Začínáte se už pomalu poohlížet po diáři, který se stane organizátorem, motivátorem a průvodcem Vašeho roku 2023? Máte ráda originalitu a nespokojíte se s prázdnými stranami? Pak tu máme něco přímo pro Vás! Nové motivační diáře Lady jsou plné krásných autorských ilustrací, moudrých citátů, hravých samolepek a dalších skvělých vychytávek. Tak už na nic nečekejme a pojďme si tyto parťáky každé správné lady společně představit.

Do každé kabelky

Také nedáte dopustit na klasické papírové diáře, které můžete nosit neustále a pohodlně při sobě? Tento týdenní diář s rozměry 13 x 19 cm a gramáží papíru 90 g je skladný, lehoučký a padne do každé kabelky. Spirála zajistí snadné otáčení stránek a látková záložka se postará o to, že se ve Vašich plánech nikdy neztratíte. Všechny drahocenné zápisky v žádném případě nepřijdou k újmě, to slibujeme! Postará se o to praktická gumička na zavření.

Sněte, plánujte, reflektujte

„Sen je první krok k úspěchu.“ Říká jeden z mnoha moudrých citátů na stranách diáře. My s tímto výrokem plně souhlasíme, a rovněž věříme, že sny je třeba zapsat a naplánovat. Na konci každého měsíce na Vás proto čeká speciální prostor určený pro seberozvoj, rekapitulaci a utřídění myšlenek. Zodpovězením sebereflekivních otázek se v průběhu roku zamyslíte například nad tím, jaké cíle a sny jste si již splnila, nad radostnými událostmi, nejdůležitějšími okamžiky, ale i třeba nad tím, co byste chtěla zlepšit v následujícím měsíci.

Vše na jednom místě

Co se nevleze do hlavy, to se vejde do diáře! Lady diáře udrží přehled úplně o všem - nechybí jim fitness hlídač, prostor pro zapsaní rozvrhu hodin, nejrůznějších seznamů, bezva tipů na výlety, dovolenou, knih a filmů. To zní skvěle, nemyslíte?

Na posledních stranách najdete hravé samolepky, kterými svůj diář vyšperkujete k dokonalosti.

Stačí už jen vybrat

 Vsadíte na jednoduchou krásu diáře Lady Rosa, nebo Vaše srdce získá diář Lady Spring s něžnými motivy květin? Ať už to bude tak či onak, dávku povzbuzení a motivace dodají obě varianty. Vyberte si svého vyvoleného a připravte se na nový rok již dnes!

 

Pro více fotek a videí sledujte náš Instagram @gnotes.cz

Dámy, slečny, pozor! Představujeme motivační Lady diáře na rok 2023, díky kterým nezapomente na žádný úkol, plán a hlavně na to nejdůležitější – na sebe samotné.