+420 577 606 216 (PO-PÁ 8:00-16:00)

Seznamte se s novými Bullet Journaly

SDÍLET NA FACEBOOKU

Na scénu přichází novinky z naší kolekce! Seznamte se s novými, k dokonalosti vylepšenými Bullet Journaly Gnotes – ideálními pomocníky každé kreativní duše, která bojuje se zapomínáním a produktivitou.

Láska na první dotek

Exklusivní koženkový zápisník ve formátu 148 x 210 mm si zamilujte na první dotek. Jak byste také mohli odolat? Příjemný soft touch povrch desek a měkký hřbet, zajištující snadné otevírání činí tento Bullet Journal jedinečným. Uvnitř zápisníku se na Vás těší 244 číslovaných stran z odolného tečkovaného papíru. Vyšší gramáž papíru o hmotnosti 100 g/m2 snese i ty nejodvážnější nápady a nízká propustnost zajistí, že Vaše dílo zůstane jen na jedné straně. Bez sebemenších obav tak můžete používat nejrůznější psací potřeby a techniky.

Dále je vybaven papírovou kapsičkou na samolepky a další drobnosti, dvěma záložkovými stužkami a praktickou gumičkou proti samovolnému otevírání.

Ovládněte barevné trendy

Barvou roku 2022 se stala Very Peri – modrofialový odstín s červeným podtónem, který podporuje osobní vynalézavost, oživuje kreativitu a přináší nové vize. Zní Vám to jako ideální barva k tvoření Bullet Journalu? Nám určitě ano!

Vsaďte na jistotu

Na své si přijdou i milovníci nadčasových barev. Černá a vínově červená – to je osvědčená klasika, která nikdy nezklame.

Bullet Journaly na rozdíl od klasických diářů tvoříte sami, a to přesně na míru svým potřebám. Takové svobody by byla škoda nevyužít, nemyslíte? Doplňte své layouty samolepkami a obrázky, popusťte uzdu své kreativitě a vytvořte diář, na který bude radost pohledět!

Na scénu přichází novinky z naší kolekce! Seznamte se s novými, k dokonalosti vylepšenými Bullet Journaly Gnotes.