+420 577 606 216 (PO-PÁ 8:00-16:00)

Zakázková výroba

Přemýšlíte, co zajímavého darovat svým obchodním partnerům či zaměstnancům? Plánujete vydat vlastní knihu nebo kalendář? Můžeme Vás s tím pomoci.

Vyrobíme Vám originální produkt Vám na míru, dle vašich představ a požadavků.

Pro představu, co všechno děláme si prohlédněte naše reference.

 

Zakázková výroba diářů a zápisníků

Diáře a zápisníky s logem a designem Vaší firmy mají velký reklamní potenciál a budou Vaše zákazníky a zaměstnance provázet každý den při plánování jejich pracovních aktivit, schůzek a volného času.

S modelací vám může pomoct náš Návrhář, kde si během chvilky můžete navrhnout vlastní diář.

Můžeme se pyšnit realizovanými zakázkami pro renomované společnosti, jako je například Škoda Auto, Česká spořitelna, Komerční banka nebo Depend.

Diáře a zápisníky Vám vyrobíme podle Vašich představ od 300 kusů.

Více zde

 

Zakázková výroba knih

Píšete vlastní knihu, fotíte, rádi vaříte a chtěli byste to dát světu na vědomí? My Vám ji vytiskneme. Ať už kniha bude sloužit pro Vás a vaše okolí, nebo ji budete chtít dát do prodeje, naše technologie a tiskařské stroje udělají tu nejlepší práci, abyste byli spokojení.

Naším největším projektem byl tisk knihy EPOPEJ, kde jsme využili tisk s nejvyšším možným rastrem, aby fotografie byly reálným odrazem originálu.

Mezi naše zákazníky patří například Monika Kopřivová se svými knihami Babičko, vyprávěj. Eva Ehrenbergerová a Markéta Gajdošová se svými knihami Cesta k opravdovému jídlu a Další krok cesty. Paní Růžičková se svou knihou GASTROK. A spousta dalších.

Více zde

 

Zakázková výroba kalendářů

Jste vášnivý fotograf nebo umělec a chtěl byste ze svých obrázků vytvořit kalendář? Nebo máte vizi na firemní kalendář, který by mohl být krásným dárkem obchodním partnerům? I s tím rádi pomůžeme.

Můžeme vytisknout jak nástěnné, tak stolní kalendáře různých rozměrů. 

 

Více zde