Nero červený - týdenní KA5

Kód: 21-KA5-005
229 Kč –60 %
21 xA5 005 Nero cerveny
229 Kč –60 % 92 Kč / ks
Vyprodáno (5 ks)

Oblíbený diář v naší kolekci. Kombinace nesmrtelných barev. Poutko na propisku je součástí diáře, takže nemusíte neustále přemýšlet, kde jste si propisku odložili. Stejně tak i gumička na zavření pomůže Vaším poznámkám zůstat pohromadě. Nero si můžete vybrat ve dvou formátech a dvou barevných kombinací. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Oblíbený diář
  • Týdenní kombinovaný A5
  • Oblíbené barevné kombinace
  • Poutko na propisku
  • Propiska není součástí diáře
  • Gumička na zavírání

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Barva: Čerevná
Formát: A5, 148 x 210 mm, týdenní KA5
Rozsah: 144 stran
Papír: Bílý s certifikací FSC
Vazba: V8 (knižní vazba)
Desky - materiál: Koženka
Balení: Do fólie
Poznámka: Nakupujete pro firmu? Pokud chcete větší množství diářů a třeba i s brandingem, kontaktujte nás: kalendarediare@graspo.com
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Nero červený - týdenní KA5 3.2.2021 03:42
S Vaším diářem jsem téměř spokojená a naplnil mé představy o kvalitním a reprezentativním produktu, jehož uspořádání už několik let preferuji. Pouze je škoda, že diář nemá na zadní straně obálky tzv. kapsu, která je praktická, proto moje spokojenost bohužel na 95 %. Dlouhodobě si pořizuji diáře značky teNeues, ale nyní poprvé vzhledem k pandemii, jsem takový diář nesehnala. Váš produkt značky Graspo mé oblíbené diáře důstojně nahradil a jsem ráda, že jsem takový na internetu objevila :) S dodáním jsem naprosto spokojená, výborné zabalení a rychlé dodání do vybrané výdejny a navíc nabídka obchodu - výdejny byla pro mě rovněž přínosná a zakoupila jsem zde i zboží, které jsem také nějaký čas sháněla :) Za mě tedy skvělá spolupráce, za niž Vám děkuji!!!
Odpovědět
G Avatar autora Nero červený - týdenní KA5 3.2.2021 09:23
Děkujeme za Váš mail, každá pochvala potěší a každá připomínka nás posouvá k zdokonalení. Vlepené kapsy diáře prodražují a ne každý jejich praktičnost ocení, proto je nedáváme do všech diářů, ale nabízíme je zvlášť, aby si je mohl zákazník dokoupit a nalepit. Kapsy i praktická poutka na propisku najdete v sekci Doplňky. Možná Vám tato položka unikla, ale i to je pro nás dobrý námět na zdokonalení nabídky. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám, aby Váš diář byl plný příjemných záznamů.