+420 577 606 216 (PO-PÁ 8:00-16:00)

Naplánujte si svůj život pomocí toho pravého plánovače

ZDIEĽAŤ NA FACEBOOKU

To do list nebo plánovač?

Trend To do listů k nám přichází pomalu, ale jistě. Někdo si pod To Do listem představí řádkovaný papír s odrážkami na zatrhnutí, někdo právě plánovače v tom pravém slova smyslu. Poptávka po plánovačích stále roste a my jsme chtěli jít s dobou a naplnit touhy papírových nadšenců. Měli jsme možnost nakoupit „předpřipravené“ plánovače a pouze je předprodávat na našem eshopu. Ale to jsme nechtěli, a proto jsme se rozhodli dát do našich plánovačů i trochu srdíčka. Oslovili jsme, námi osvědčenou grafičku, která se podílela i na tvorbě našich krásných Lady diářů, a z této spolupráce vznikly naše nové měsíční a týdenní plánovače. Rádi Vám je právě zde představíme.

Měsíční plánovače

Každý ví, jak těžké je někdy udržet myšlenku, když se na nás ze všech stran valí tolik povinností. A co teprve, když si musíte pamatovat ne jen svoje povinnosti, ale i povinnosti například i členů rodiny? Nebo toho máte naplánováno tolik, že si prostě musíte udělat měsíc dopředu jasno v tom, kde stojí Vaše priority? Chápe, rozumíme, známe to. Právě pro tyto busy příležitosti tu máme měsíční plánovače „Abstrakt“ a „Květy“. Jednoduché rozvržení s místem na zapsání data Vám pomůže si zorganizovat život na měsíce dopředu! Plus je i jeho zajímavý, neutrální design, který se bude hodit do každé domácnosti.

Gramáž papíru je vyšší než u obvyklých plánovačů, takže bez obav používejte fixy dle libosti, nemusíte se bát, že Vám fixy umažou stůl. A to se počítá! 

Mimochodem, kde jste zvyklý svůj plánovač nechávat na očích? Na stole či připnutý na ledničce?

Týdenní plánovače

Víte, že jste busy a máte rádi mít svůj život kompletně pod kontrolou? Tak tím pádem je Vám potřeba představit naše týdenní plánovače. Máme 3 druhy. Díky plánovači budete mít všechny své týdenní cíle a povinnosti pod kontrolou a neustále na očích. Plánovač jsme vytvořili tak, abyste si do něj mohli zapsat vše, co Vaše hlava neudrží, na každý den v týdnu zvlášť. Své poznámky a úkoly pak můžete vepsat do samostatné kolonky.

Záleží ale jen na Vás, zda jej necháte ležet na stole nebo třeba připnete na ledničku, kde hravě obstará roli hlídače pro rozpis domácích prací, kroužků nebo jídelníčku. Ať už jej využijete jakkoliv, svým nadčasovým designem Vám zaručeně poslouží i jako pěkná dekorace. Můžete si vybrat z černé Elegance, světlého Sonetu a rozkošné Romance. Vaše kreativní duše si vybere, co je jí nejbližší. :-)

Specifikace plánovačů

Týdenní plánovač/Měsíční plánovač

Formát A4

55 listů/15 listů

Trhací blok

Gramáž papíru 120 g/140 g

Nadčasový design

 

Tak co, který bude ten Váš? Mysleli jsme i na to, že nikdo z nás není neomylný, proto u každého plánovače máte 3 listy navíc.... však víte - kdyby něco..Tak pojďte vybírat a dejte nám vědět, jaký je Váš šampion. 

-PH-

Svůj diář si v novém roce můžete vyšperkovat třeba těmito samolepkami. Na našem e-shopu můžete vybírat ze 30 druhů.