Příběh e-shopu Gnotes

V tiskárně GRASPO CZ se pod svým názvem již od roku 1997 zaměřujeme na kvalitní tisk knih, katalogů, časopisů, brožur a dalších papírových tiskovin. Nicméně historie naší společnosti sahá až mnohem hlouběji, a to do doby éry významného podnikatele Tomáše Bati, kdy vznikají první základy tiskařské tradice ve Zlíně.

Zgrada-building-budova_Graspo

Jelikož jsme nadšenci do papírových věcí, rozhodli jsme se využít naše zkušenosti, kreativitu a v neposlední řadě zlaté české ručičky a v roce 2004 se v malinkém týmu o třech lidech zrodila naše první vlastní kolekce diářů, zápisníků a kalendářů. 

Postupně se rozrůstáme a v roce 2007 vzniká tým Nakladatelství.

V roce 2009 začínáme s našimi produkty prorážet do zahraničí. Poprvé se účastníme významného zahraničního veletrhu PSI v Düsseldorfu, což je nejprestižnější veletrh na světě zaměřený na reklamní předměty. Naše produkty se rychle začínají rozšiřovat do povědomí zahraničních zákazníků a získáváme první objednávky na diáře a zápisníky z naší kolekce. Naše diáře tak začínáme připravovat a vyrábět i s anglickým a německým kalendáriem.

V roce 2019 jsme se rozhodli vybudovat samostatný maloobchodní e-shop pod novou značkou Gnotes a uvedli jsme na trh několik našich novinek, mezi které hrdě řadíme plánovací motivační diáře LADY nebo bullet journal zápisníky.

CeskyVyrobce_Gnotes

V současné době tvoří náš tým celkem 23 papírových nadšenců, kreativců a designérů, přičemž nejmladšímu členu týmu je 22 let a nejstaršímu krásných 63 let. Pravidelně dáváme hlavy dohromady a vymýšlíme nové originální produkty pro ženy a muže všech věkových kategorií a vyznavače různých stylů. Ročně se účastníme okolo 8 veletrhů v Česku a zahraničí, kde naše papírové produkty hrdě prezentujeme. V Česku se s vámi rádi potkáme například na oblíbeném veletrhu Meet Papír.

Pokud by Vás zajímalo více informací o tiskárně nebo byste si rádi prohlédli nabízené služby, navštivte naše webové stránky.