Náš velkoobchodní e-shop najdete na www.graspo.store

EKO Konopí - papír z řepy

Kód: N-A5L-009R
Novinka
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Poznámky v souladu s přírodou

Detailní informace

Důraz na udržitelnost
Důraz na udržitelnost
Ze Zlína do celého světa
Ze Zlína do celého světa
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou

Detailní popis produktu

Přátelský zápisník nejen pro vaše plány a myšlenky, ale i k přírodě.

Desky jsou vyrobeny z recyklovaných papírů s podílem konopných vláken, což dodává notesu přírodní vzhled a minimalizuje jeho ekologický dopad díky PVC free potahu. Stránky z recyklovanného papíru s podílem vláken cukrové řepy jsou skvělým místem pro vaše myšlenky a plány. Linkované stránky zajišťují přehlednost a uspořádanost poznámek, zatímco předsádky a kapsa na dokumenty z recyklovaného papíru poskytují praktické ukládání vašich materiálů.

Tip pro efektivní zapisování: Cornellova metoda
Jedná se o metodu zápisu poznámek, při které si stránku notesu systematicky rozdělíte do tří sekcí. Tento způsob zaznamenávání vyvinul profesor Walter Pauk na Cornellově univerzitě a jeho cílem je efektivní organizace poznámek, lepší zapamatování a uchování informací.

Sekce poznámek, které si můžete jednoduše nakreslit do notesu:
1. Sloupec pro psaní stručných poznámek, klíčových slov, otázek a podnětů. Tvoří přibližně jednu třetinu šířky strany. Slouží jako paměťová pomůcka; například otázky mohou být použity k samostatnému testování a zlepšení pochopení.
2. Sloupec pro psaní hlavních poznámek, kde jsou zaznamenány všechny důležité informace a myšlenky. Tvoří přibližně dvě třetiny šířky strany. Hlavní poznámky by měly být co nejpodrobnější a nejjasnější.
3. V dolní části si vytvořte sekci určenou ke shrnutí hlavních myšlenek celého zápisu. Tato sekce vede k lepšímu pochopení a trvalejšímu zapamatování informací.

Doplňkové parametry

Kategorie: A5 (148 x 210 mm)
Formát: 148 × 210 mm
Počet stran: 128
Papír: 90 g recyklovaný papír s podílem vláken z cukrové řepy
Vnitřní strany: linkovaný blok
Materiál desek: recyklovaný papír
Doplňky: papírová kapsa, záložková stužka
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz