Náš velkoobchodní e-shop najdete na www.graspo.store

Týdenní plánovač Elegance

Kód: G-TPA5-003
Značka: GRASPO
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Každý týden jako na dlani díky našemu nedatovanému plánovači.

Detailní informace

Důraz na udržitelnost
Důraz na udržitelnost
Ze Zlína do celého světa
Ze Zlína do celého světa
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou

Detailní popis produktu

Tento týdenní plánovač je pečlivě navržen s jasnou a přehlednou strukturou. Každý všední den má svou vlastní kolonku, kam můžete zapisovat a třídit své plány. Samostatné sekce jsou určeny nejen pro úkoly a poznámky, ale i pro víkendové aktivity, což vám umožňuje mít vše důležité na jednom místě.
Plánovač obsahuje 55 listů, které lze snadno odtrhnout, takže můžete používat vždy jen aktuální týdenní plán a zbytek si nechat na později.
Plánování
Týdenní plánovač je všestranný nástroj, který vám pomůže nejen s efektivním řízením času. Je ideální pro detailní organizaci pracovního týdne, správu úkolů, schůzek a projektů, což vám umožní mít přehled nad všemi pracovními povinnostmi.
Můžete jej také využít ke sledování cvičení, plánování jídelníčku a zaznamenávání návyků, jako jsou spánek, pitný režim…
Připevněte jej na ledničku a zapisujte rodinné plány, domácí práce nebo důležité události, což zajistí, že žádný úkol nezůstane přehlédnut.
Plánovač je také skvělým pomocníkem při organizaci volnočasových aktivit – ať už jde o odpočinek, výlety, kulturní akce, čtení nebo jiné koníčky. Díky tomu můžete snadno udržovat rovnováhu mezi pracovními povinnostmi a osobním životem.
S flexibilním a multifunkčním týdenním plánovačem máte neocenitelného pomocníka po ruce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Týdenní
Hmotnost: 0.435 kg
Formát: 100 x 220 mm
Počet stran: 55
Papír: 120g BO bílý
Vnitřní strany: týdenní nedatované
Další: Blok se snadným odtržením listu
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz