Náš velkoobchodní e-shop najdete na www.graspo.store

Týdenní plánovač Romance

Kód: G-TPA5-002
Značka: GRASPO
189 Kč 156,20 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Nedatovaný plánovač pro flexibilní organizaci.

Detailní informace

Důraz na udržitelnost
Důraz na udržitelnost
Ze Zlína do celého světa
Ze Zlína do celého světa
Vyrobeno s láskou
Vyrobeno s láskou

Detailní popis produktu

Každý den od pondělí do pátku má své vlastní místo, kam můžete zapisovat svůj time management, zatímco postranní kolonka slouží na poznámky a důležité úkoly.
Blok obsahuje 55 snadno odtrhovacích listů, takže můžete využívat vždy jen aktuální týdenní plán. Plánování Týdenní plánovač je nástroj s všestranným využitím, který vám pomůže nejen s efektivním time managementem. Je ideální pro klasické plánování týdne, správu pracovních úkolů, schůzek a projektů, čímž vám umožní mít pod kontrolou všechny aspekty profesního života.
Můžete jej také využít ke sledování cvičení, plánování jídelníčku a záznamům svých návyků, například spánku, pitného režimu a zdravotních aspektů. Připněte jej na ledničku a zaznamenávejte rodinné plány, domácí práce nebo důležité události, což zajistí, že žádný úkol nezůstane opomenut.
Plánovač je rovněž skvělý pro organizaci volnočasových aktivit – ať už plánujete odpočinek, výlety, kulturní akce, čtení nebo jiné záliby. Díky tomu můžete udržovat rovnováhu mezi pracovními povinnostmi a osobním životem.
Díky těmto všestranným funkcím se týdenní plánovač stává nezbytným pomocníkem pro každého, kdo chce mít své úkoly a závazky pod kontrolou v přehledném a jasně strukturovaném formátu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Týdenní
Hmotnost: 0.435 kg
Formát: 100 x 220 mm
Počet stran: 55
Papír: 120g BO bílý
Vnitřní strany: týdenní nedatované
Další: Blok se snadným odtržením listu
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz