picture

Zakázková výroba knih

Píšete vlastní knihu, fotíte, rádi vaříte a chtěli byste to dát světu na vědomí? My Vám ji vytiskneme. Ať už kniha bude sloužit pro Vás a vaše okolí, nebo ji budete chtít dát do prodeje, naše technologie a tiskařské stroje udělají tu nejlepší práci, abyste byli spokojení.

Naším největším projektem byl tisk knihy EPOPEJ, kde jsme využili tisk s nejvyšším možným rastrem, aby fotografie byly reálným odrazem originálu.

Mezi naše zákazníky patří například Monika Kopřivová se svými knihami Babičko, vyprávěj. Eva Ehrenbergerová a Markéta Gajdošová se svými knihami Cesta k opravdovému jídlu a Další krok cesty. Paní Růžičková se svou knihou GASTROK. Tereza Ramba a její kniha o cestování DOBRODRUHŮM. A spousta dalších.

 

Tisk a výroba knih

Vybírat můžete mezi pevnými nebo měkkými vazbami. Knihy zhotovujeme s šitou nebo lepenou vazbou. Knihy s pevnými deskami jsou vhodné pro náročné obrazové publikace i beletrii s předpokládanou dlouhou dobou životnosti. Měkká vazba je vhodná pro méně náročné publikace jako jsou různé monografie či skripta. 

Ať je vazba šitá nebo lepená, vždy zaručujeme vysokou kvalitu zhotovení a spokojenost zákazníka.

 

Formát knihy

Formát knihy by měl odpovídat tiskovým datům. Velikosti jednotlivých vazeb se liší.

U pevné vazby je minimální velikost 70 x 100 x 2 mm a maximální velikost je 305 x 370 x 30 mm nebo 280 x 375 x 80 mm

U měkké vazby je minimální velikost 75 x 110 x 2 mm a maximální velikost 300 x 360 x 40 mm 

Je pouze na Vás jakou velikost zvolíte. Je to o rozložení stránek. S grafickým zpracováním Vám můžeme pomoci.

 

Počet kusů a rozsah

Minimální počet kusů je 300, maximální bez omenezí s možností následného dotisku. Abychom vybrali správné zpracování, je potřeba znát i předpokládaný počet stránek.

Druh papíru knižního bloku

Pro knihu plnou fotek doporučujeme zvolit křídový papír, na něm barevnost fotek vždy vyjde nejlépe. Pro textový obsah pak papír ofsetový. 

Doplňky

Vaši knihu můžete oživit mnoha doplňky, ať už jsou to stužky, kapsičky, banderole... Je to jen na Vaší fantazii.

Ozvěte se nám na sales@graspo.com a naši zkušení obchodníci se Vás ujmou a domluví se na podrobnostech.