picture

G-NOTES by Graspo CZ

G-NOTES je obchodní značka tiskárny GRASPO CZ, a.s..

Vymýšlíme pro Vás diáře, plánovače, zápisníky a další produkty, abychom Vám co nejvíce zpříjemnili a zpřehlednili den. 

Všechny výrobky tiskneme v tiskárně ve Zlíně. Jsme tedy čistě český výrobce, na což jsme hrdí.

Pokud by Vás zajímalo více informací o tiskárně GRASPO CZ, a.s. nebo byste si rádi prohlédli nabízené služby, navštivte stránky naší tiskárny graspo.com.

picture

Značku G-NOTES jsme začali budovat v roce 2017.  Každý rok uvádíme na trh novinky,  mezi které hrdě řadíme motivační diáře Můj rok specializované pro ženy z řady LADY a SMART nebo Bullet Journal zápisníky.

Pro značku G-NOTES nyní vyrábíme různé plánovače, To Do listy a další produkty, které můžou ulehčit každodenní plánování. 

Nabízíme velkou řadu business diářů, které Vám pomůžou při práci, abyste na nic nezapomněli.

Záleží nám na životním prostředí, snažíme se být ekologičtí a vyrábět z kvalitních materiálů.

Veškeré materiály používané ve výrobě splňují evropské normy o nezávadnosti. 

Naše diáře tiskneme na papír s certifikací FSC nebo PEFC,  což garantuje,  že produkt byl vytištěn v souladu s předpisy o ochraně životního prostředí na papír    s ověřeným původem.

Měříme uhlíkovou stopu CO2 a snažíme se ji aktivně snižovat podle stanoveného plánu řízení.

Vlastníme certifikáty ISO Kvality práce a Péče o životní prostředí.

 

 

picture
picture

Když přijdete k nám do tiskárny, na chvilku se zastavíte a zaposloucháte, uslyšíte stěny vyprávět. Vyprávět příběh, který začal už ve 30. letech minulého století. Příběh o poctivém polygrafickém řemeslu, které má u nás ve Zlíně dlouhou historii. Příběh o snoubení moderních technologií s pečlivou ruční prací.

Pokud nahlédnete do výrobní haly, ucítíte vůni papíru, typický závan tiskařských barev a možná i kapky rosy z neustálého zvlhčování vzduchu, které je pro papír tak důležité.

Můžete se zaposlouchat do pravidelného rytmu šicích, falcovacích a snášecích strojů a výrobních linek pro zpracování knižních vazeb.

 

V tiskárně GRASPO se pod svým názvem již od roku 1997 zaměřujeme na kvalitní tisk knih, katalogů, časopisů, brožur a dalších papírových tiskovin.

Kdo dává strojům jejich sílu a stěnám jejich hlas? Jsme to my, 250 profesionálů, kteří jsme se nadchli pro toto krásné, ale náročné řemeslo. Rozhodli jsme se využít naše zkušenosti, kreativitu a zlaté české ručičky a v roce 2004 se zrodila naše první vlastní kolekce diářů, zapisníků a kalendářů.

V roce 2007 začínáme s našimi produkty také dobývat zahraničí.

A kdo dává sílu a inspiraci nám? Jste to právě VY. Naši zákazníci, dodavatelé a partneři. Díky vám můžeme vyprávět příběhy, které přináší radost lidem na celém světě.

 

picture

Pokud by Vás zajímalo více informací o tiskárně GRASPO CZ, a.s. nebo byste si rádi prohlédli nabízené služby, navštivte stránky naší tiskárny graspo.com.