picture

G-NOTES by Graspo CZ

G-NOTES je obchodní značka tiskárny GRASPO CZ, a.s..

Vymýšlíme pro Vás diáře, plánovače, zápisníky a další produkty, abychom Vám co nejvíce zpříjemnili a zpřehlednili den. 

Všechny výrobky tiskneme v tiskárně ve Zlíně. Jsme tedy čistě český výrobce, na což jsme hrdí.

Pokud by Vás zajímalo více informací o tiskárně GRASPO CZ, a.s. nebo byste si rádi prohlédli nabízené služby, navštivte stránky naší tiskárny graspo.com.

picture

G-notes by GRASPO

 

Značku G-NOTES jsme začali budovat v roce 2017.  Každý rok uvádíme na trh novinky,  mezi které hrdě řadíme motivační diáře Můj rok specializované pro ženy z řady LADY a SMART nebo Bullet Journal zápisníky.

Pro značku G-NOTES nyní vyrábíme různé plánovače, To Do listy a další produkty, které můžou ulehčit každodenní plánování. 

Nabízíme velkou řadu business diářů, které Vám pomůžou při práci, abyste na nic nezapomněli.

Životní prostředí je pro nás důležité

 

Záleží nám na životním prostředí, snažíme se být ekologičtí a vyrábět z kvalitních materiálů.

Veškeré materiály používané ve výrobě splňují evropské normy o nezávadnosti. 

Naše diáře tiskneme na papír s certifikací FSC nebo PEFC,  což garantuje,  že produkt byl vytištěn v souladu s předpisy o ochraně životního prostředí na papír    s ověřeným původem.

Měříme uhlíkovou stopu CO2 a snažíme se ji aktivně snižovat podle stanoveného plánu řízení.

Vlastníme certifikáty ISO Kvality práce a Péče o životní prostředí.

 

 

picture
picture

Jsme tady pro vás už desítky let

 

Když přijdete k nám do tiskárny, na chvilku se zastavíte a zaposloucháte, uslyšíte stěny vyprávět. Vyprávět příběh, který začal už ve 30. letech minulého století. Příběh o poctivém polygrafickém řemeslu, které má u nás ve Zlíně dlouhou historii. Příběh o snoubení moderních technologií s pečlivou ruční prací.

Pokud nahlédnete do výrobní haly, ucítíte vůni papíru, typický závan tiskařských barev a možná i kapky rosy z neustálého zvlhčování vzduchu, které je pro papír tak důležité.

Můžete se zaposlouchat do pravidelného rytmu šicích, falcovacích a snášecích strojů a výrobních linek pro zpracování knižních vazeb.

 

V tiskárně GRASPO se pod svým názvem již od roku 1997 zaměřujeme na kvalitní tisk knih, katalogů, časopisů, brožur a dalších papírových tiskovin.

Je nás víc než 230

 

Kdo dává strojům jejich sílu a stěnám jejich hlas? Jsme to my, 250 profesionálů, kteří jsme se nadchli pro toto krásné, ale náročné řemeslo. Rozhodli jsme se využít naše zkušenosti, kreativitu a zlaté české ručičky a v roce 2004 se zrodila naše první vlastní kolekce diářů, zapisníků a kalendářů.

V roce 2007 začínáme s našimi produkty také dobývat zahraničí.

A kdo dává sílu a inspiraci nám? Jste to právě VY. Naši zákazníci, dodavatelé a partneři. Díky vám můžeme vyprávět příběhy, které přináší radost lidem na celém světě.

 

picture

Pokud by Vás zajímalo více informací o tiskárně GRASPO CZ, a.s. nebo byste si rádi prohlédli nabízené služby, navštivte stránky naší tiskárny graspo.com.