Hola Hola, nová kolekce všechny školou povinné volá

Letos si děti školu moc neužily. O to víc se budou všichni školáci do školy těšit a to znamená jediné. Nákupu nové výbavy, ke které samozřejmě patří také školní diář pro zapisování všech úkolů, písemek, třídních schůzek a besídek, se nevyhnete. Věříme, že stejně jako my, ani Vy neradi kupujete zajíce v pytli, a proto bychom Vám novou kolekci školních diářů pro rok 2020/2021 rádi více představili.

Na začátek nás čeká vůbec to nejdůležitější rozhodnutí. Který pořídit?! Vybírat můžete celkem z pěti hravých motivů. V kolekci najdete kousky jak pro menší, tak i větší holky a kluky a ať už vyberete jakýkoliv, rozhodně svého školáka nebo školačku potěšíte. Díky své praktické velikosti (10 x 16 cm) se diář navíc zaručeně vleze do každého batohu či tašky. 

1402_0299c_Frozen1402_0302c_Aneke1401_0307c_Friends_forever

1402_0301c_Disney_Mickey_and_Miney1401_0304c_We_are

Pojďme se diářům podívat pod pokličku. Uvnitř najdete barevné týdenní rozvržení od září 2020 do srpna 2021, rozvrhy hodin pro obě pololetí a soupis kroužků. Diář obsahuje chytré vychytávky, které se každému školákovi hodí mít po ruce. Určitě někdy přijdou vhod vyjmenovaná slova, slovní druhy, mapa, matematické vzorce, převody jednotek, periodická tabulka prvků a mnoho dalších taháků. Základní výbava každého žáka je navíc doplněna o seznam důležitých telefonních čísel či místo pro zapisování adres a e-mailů kamarádů a spolužáků. 

Frozen_01Aneke_01SKOL_BL_05Freinds_Forever_02

 

 -JP-

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení