+420 577 606 216(PO-PÁ 8:00-16:00)

sleva na první nákup 10 % na vše s kódem: WELCOME

Novinky v kolekci diářů 2021

SDÍLET NA FACEBOOKU

Ověřené stálice, nové designy i materiály. To vše se skrývá v letošní kolekci, kterou jsme pro Vás rozšířili o několik novinek. I když stále vymýšlíme nové a originální návrhy, ověřené atributy diářům samozřejmě ponecháváme a přenesli jsme je i do nové kolekce.

Pro výrobu všech našich diářů používáme papír s certifikací FCS. To znamená, že Vám nabízíme diáře s vysokou kvalitou polygrafického zpracování a zároveň garanci, že byly vytištěny v souladu s předpisy o ochraně životního prostředí na papíru s ověřeným původem.

Přehledné vnitřní členění stránek ve všech variantách (denní, týdenní, kapesní) je výhrou pro každého, kdo potřebuje mít veškeré poznámky 
a schůzky pod kontrolou.

Chcete o diářích vědět víc? Tak se na ně pojďme společně podívat.

 

Tweed

První novinka, diář Tweed, Vás ve třech verzích (týdenní, denní, kapesní) překvapí svým šmrncovním designem. Ať už se s barvou diáře držíte při zemi, nebo volíte výraznější odstíny, Tweed splní všechny Vaše požadavky. Diář má i gumičku na zavření a poutko na propisku.

DSC_0072-01

 

Natura

Už Vás nebaví koženka, balacron ani pravá kůže a chcete něco více přírodního? Tak už nehledejte, diář Natura je přímo pro Vás. Obálku tvoří lepenka a plátno, zajímavá sleporažba letopočtu ho odlišuje od ostatních kousků. Uvnitř najdete, stejně jako ve všech našich diářích, certifikovaný papír. V kolekci máme více barev a dva formáty (denní a týdenní).

DSC_0037-01

 

Denim

Oblíbený diář v nové barvě! Příjemný materiál desek diáře Denim se štítkem imitující pravou kůži Vám dá pocit, že držíte v ruce pravé džíny. Pokud se Vám líbí náš klasický Denim diář, tak si určíte zamilujete taky nový design v béžovém odstínu. Opět můžete vybírat z denní, týdenní i kapesní varianty.

DSC_0041-01

 

Canvas

Diář Canvas svým unikátním vzhledem a příjemným materiálem desek patří mezi velmi očekávané novinky naší kolekce. Gumička na zavření Vám zaručí ochranu Vašich poznámek a praktické poutko na propisku jen podtrhne jeho originální vzhled. Máte raději výraznější odstíny? Máme pro Vás i krásně svěží zelenou barvičku. Dejte mu šanci a sobě udělejte radost. 

DSC_0028-01

Který jste vybrali?

 

-JP-

Svůj diář si v novém roce můžete vyšperkovat třeba těmito samolepkami. Na našem e-shopu můžete vybírat ze 30 druhů.