+420 577 606 216(PO-PÁ 8:00-16:00)

FINÁLNÍ VÝPRODEJ SKLADŮ.

Využijte slevu 70 % na všechny diáře a kalendáře.

Předvánoční soutěž Gnotes

SDÍLET NA FACEBOOKU

Vánoce se rychle blíží, ale my pro Vás máme dárek už teď! Zapojte se do naší předvánoční soutěže a vyhrajte balíček plný krásných cen v hodnotě 2 200 Kč.

Jsme si jistí, že takový dáreček před Vánoci přijde vhod úplně každému a rozhodně se jen tak neztratí. Výherní nadílkou totiž můžete udělat radost nejen sami sobě, ale za pár týdnů i svým blízkým pod stromečkem. Tak už na nic nečekejme a pojďme se podívat, co přesně máte možnost získat a jaké podmínky je k tomu nutné splnit.

 

Jaká na Vás čeká výhra?

O tom, že se má jeden vylosovaný šťastlivec na co těšit, Vás nebude třeba dlouze přesvědčovat. Výherní balíček je až k prasknutí naplněn pečlivě vybranými papírenskými radostmi, které vykouzlí úsměv na tváři všem milovníkům všemožných zápisníčků, diářů a knih.

V balíčku najdete hned několik produktů od Gnotes. Omrkněte je s námi!

1. Bullet Journal Black Jack

Bullet Journal je ideální pomocník každé kreativní duše, která bojuje se zapomínáním a produktivitou. Tento fešák v exkluzivní černé kožence a gramáží papíru 100g, zvládne všechny fixy a barvy. Má 224 číslovaných stran, měkké desky a hřbet pro snadné otevírání. Doplněn je gumičkou, dvěma stužkami, a kapsičkou na samolepky, nebo jiné drobnosti.

2. Diář SMART

Posláním tohoto krasavce je sledovat všechny Vaše pokroky, úkoly a priority. Chytrý týdenní diář, ve kterém je spousta místa na plánování a poznámky, je doplněn originálními ilustracemi, gumičkou na zavření, záložkou a hravými samolepkami.

3. To-Do list a měsíční plánovač 

To-Do list – zachránce všech multitaskerů, kteří chtějí udržovat přehled o svých úkolech a povinnostech. Parádně se do něj píše, listů je až až, lepení bločku je uživatelsky komfortní – prostě víme, že budete trhat listy o sto šest.

Těšit se můžete i na měsíční plánovač, do kterého zapíšete vše, co vaše hlava neudrží, na každý den od pondělí do pátku zvlášť. 

4. Rodinný plánovač Floral

Prožívejte společné dny naplno, bez stresu, a hlavně organizovaně! Pro každého příslušníka až pětičlenné rodiny je v měsíčním plánovači s motivy květin vyznačen vlastní sloupec na zapsání aktivit. Na zaznamenání doplňujících poznámek, úkolů, myšlenek, či nákupního seznamu pak slouží prostor ve spodní části. Díky spirálovému hřbetu ho navíc snadno zavěsíte kamkoliv budete chtít.

5. Ziggy diář 2v1

Složením dvou krásných koženek vznikl diář Ziggy, který je opravdu výjimečný. Z jedné strany má týdenní kalendárium a z druhé strany Notes s linkovanými listy. Listů je tam dost, takže věříme, že na celý rok bez problémů vydrží. :)

 

6. Tim Avicii: Oficiální biografie

 Důvěrná kniha o jednom z největších géniů moderní hudby, jehož písničky zná každý. Kniha vzpomíná na světoznámého DJe Aviciiho a na jeho hudební cestu.

7. Kapesní diář Kastor 

Luxusní a oblíbený diář s příjemným povrchem desek, které svým povrchem imitují pravou kůži. Přehledné kalendárium a celkové rozvržení stránek diáře Vám pomohou zorganizovat den do nejmenšího detailu. 

8. Samolepky

A v neposlední řadě na Vás rovněž čekají hravé samolepky pro minimalistické a funkční plánování.  Vyzdobte svůj diář a usnadněte si vymezení veškerých aktivit „raz-dva“. :)

Jak můžete vyhrát?

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, splnit pár podmínek, a pak už si jen držet palce, aby se štěstí při losování vítěze usmálo právě na Vás. :)

1. Do komentářů u soutěžního Instagramového příspěvku napište správnou odpověď na otázku, kolik druhů motivačních diářů máme momentálně na e-shopu. 

2. V komentářích označte jednoho kamaráda.

3. Dejte příspěvku like a sledujte účet @gnotes.cz

 

Výsledky soutěže budou vyhlášeny 23.11.2022

Držíme palce!

Pro více fotek a videí sledujte náš Instagram @gnotes.cz

Vánoce se rychle blíží, ale my pro Vás máme dárek už teď! Zapojte se do naší předvánoční soutěže a vyhrajte balíček plný krásných cen od Gnotes.