+420 577 606 216 (PO-PÁ 8:00-16:00)

Instagramová soutěž o plánovací sady

SDÍLET NA FACEBOOKU

Léto už pomalu klepe na dveře, a je proto na čase ho pořádně naplánovat! Moc dobře však víme, že tento úkol nemusí být vždy a pro každého tak úplně snadný. Právě z tohoto důvodu jsme přichystali Instagramovou soutěž o dvě sady plánovacích pomocníků, které Vás nenechají ve štychu v létě, ani nikdy jindy. Pojďme si je společně představit!

My Stories a měsíční plánovač

První výherní sada obsahuje zápisník My Stories. Tento trendy kousek ve formátu 130 × 210 mm se 160 linkovanými stranami nedáš z ruky. Tvé poznámky a příběhy, které do něj můžeš vepsat stylovou tužkou s gumou budou nezapomenutelné. Navíc si můžeš být jistá, že zápisník zůstane neporušen, jelikož jsou desky chráněny gumičkou na zavření. Zápisník je také vybaven kapsičkou na drobné dokumenty a vizitky.  

V této sadě dále najdeš měsíční plánovač ve formátu 297 x 210 mm s jednoduchým rozvržením a místem na zapsání data. Ocení ho všichni ti, kteří mají rádi jasno a přehled ve svém programu, povinnostech a prioritách až měsíc dopředu.

To-Do list a týdenní plánovač

Druhá sada potěší svým To-Do listem všechny multitaskery, kteří často dělají deset a více věcí na ráz. Bloček s podkladovým kartonem je ve formátu 100 × 220 mm a jeho gramáž (120 g) zvládne i fixu. Doplňuje jej týdenní plánovač ve formátu A4, díky kterému budeš mít své týdenní cíle a plány pod kontrolou a neustále na očích.

Tak na co ještě čekáš? Do komentářů pod soutěžním Instagramovým příspěvkem @gnotes.cz napiš svůj oblíbený citát a zkus své štěstí při náhodném slosování. Držíme palce!

Léto už pomalu klepe na dveře, a je proto na čase ho pořádně naplánovat! Moc dobře však víme, že tento úkol nemusí být vždy a pro každého tak úplně snadný. Právě z tohoto důvodu jsme přichystali Instagramovou soutěž o dvě sady plánovacích pomocníků.