G-Notes No.3 - pastelové zápisníky k nakousnutí

Barvami hraje nejen příroda, ale i naše letošní kolekce. Novinka G-Notes No.3 se hlásí o slovo a musíme říct, že je to opravdu pecka! Přemýšlíte, zda je pro Vás kousek to pravé ořechové? Článek Vám zodpoví na všechno, co byste mohli pro zvažování potřebovat. 

Zápisník rozhodně není pro šedé myšky, které se rády drží stranou v koutě. Jakmile někde zápisník vytáhnete, připravte se na vlnu pozornosti ze všech stran. G-Notes No.3 máme celkem ve 4 krásných pastelových provedeních. A věřte, že to nejsou žádné nudné barvy. Limetková, mátová, a odstíny růžové. Někomu zápisníky svými odstíny připomínají bonbóny, zkrátka k nakousnutí.

                DSC_0080-01

Oproti předchozím modelům jsme rozšířili zápisník na formát A5, což znamená více místa na všechny Vaše plány a poznámky. Měkké, ohebné desky z koženky se přizpůsobí Vaším tvořivým nápadům, takže nemusíte mít strach, že by se Vám Bullet Journal
v zápalu tvoření nějak poničil. Kousek nabízí také skvělé vychytávky jako je kontrastní gumička na zavření či záložka. 

DSC_0046-01

 

A jak vypadá novinka uvnitř? V dnešní době je obrovská poptávka po zápisnících, které jsou vhodné na tvoření vlastního Bullet Journalu, neboli vlastního diáře. Nevíme jak Vy, ale my jsme trendu naprosto propadli, a proto jsme vytvořili zápisník naprosto ideální pro zmíněnou metodu. V G-Notes No.3 budete psát, malovat, kreslit či lepit na tečkovaný papír (gramáž 80 g) s rozsahem teček 0,5 x 0,5 mm. Pokud metodu neznáte a nevyužíváte, vůbec nevadí, kousek skvěle poslouží jako klasický zápisník a piškvorky si v něm taky zahrajete.

              DSC_0055-01

 

Komu bychom G-Notes No.3 doporučili? Každému, kdo dává přednost výraznosti a koho už zkrátka nebaví zapisování na linky. A samozřejmě taky všem, kdo si potrpí na kvalitu. Tak co, bude Váš? 

 -JP-

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení