Diář plný inspirace a hravých ilustrací

Letošní novinky z naší Lady kolekce, diáře Dona a Bella, si už nyní můžete předobjednat. Jaký je formát diáře? Co najdete uvnitř? Má nějaké praktické doplňky? To vše se dozvíte v dnešním článku. Zjistíte, zda bude vyhovovat Vaším představám a stylu plánování. Přesvědčte se samy, že tento diář Vám skutečně bude rozumět. Tak jdeme na to.

DSC_0139-01 (1)

Tento diář je prostě Lady, pro ženy. Jeho úkolem je Vám porozumět, zpříjemnit Vám hektické dny, povzbudit Vás a občas taky pobavit. Je plný hravých a krásných autorských ilustrací, které potěší každou ženu, která má ráda originalitu a nespokojí se s prázdnými stránkami. Diář Vás svými obrázky či texty pravidelně upozorní, že se blíží významné státní svátky či mezinárodní dny, třeba den spodního prádla. Připomene Vám taky některé z klasických českých pranostik. Uvnitř můžete očekávat i hravé a kreativní samolepky, díky kterým můžete diář vyšperkovat dle své libosti. Zapisovat budete na stránky ve formátu 130 x 190 cm, menší A5. Snadno se Vám tedy vejde do kabelky či batohu. Žádná z nás nemá ráda, když se nám diář v kabelce otevře, stránky se zničí nebo ušpiní. S diářem Lady se o to strachovat nemusíte. Spirála zajišťuje snadné otáčení stránek, gumička na zavření zase jejich potřebnou ochranu. To zní skvěle, ne? Ať už si vyberete barevnou Donu nebo černou Bellu, rozhodně neuděláte chybu.

DSC_0087-01

DSC_0117-01_1

Více fotek všech plánovačů najdete u konkrétních produktů.

Pokud hledáte diář, který se všemi svými různými plánovači bude sloužit jako Váš druhý mozek, omrkněte taky diáře Lady SMART.

Pro pravidelnou dávku inspirace sledujte náš Instagram a Pinterest.

-JP-